• Adrese: Vikingu iela 27, Jūrmala, Latvija

Vikingu iela 27, Jūrmala

Sveicināti projektā ‘Vikingu iela 27, Jūrmala’ – vienā no mūsu lepnuma projektiem, kas parāda mūsu spēju īstenot augstas kvalitātes mājas būvniecību no A līdz Z. Šis projekts bija izaicinājums, un mēs lepojamies ar rezultātu.

Mūsu komanda sāka ar mājas projektēšanu un iekšējo plānojumu, ņemot vērā klienta vēlmes un prasības. Mēs esam izmantojuši modernus dizaina elementus, lai radītu vienreizēju māju, kas iekļaujas Jurmalas ainavā.

Sākot ar mājas būvniecību, mēs izmantojām augstas kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu izturīgu un energoefektīvu ēku. Mūsu speciālisti uzraudzīja katru būvniecības posmu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes rezultātu.

Bet projekts “Vikingu iela 27, Jūrmala” nepārtraucās ar ēkas izbūvi. Mēs arī veicām visaptverošus iekšējo darbu un eksterjera darbu remontus, lai piešķirtu mājai pabeigumu un komfortu. No grīdas līdz griestiem, mēs piedāvājām modernas interjera dizaina izvēles, uzstādījām augstas kvalitātes santehniku un veicām visus nepieciešamos elektroinstalācijas darbus.

Rezultāts ir māja, kas apvieno stilu, komfortu un kvalitāti. Šis projekts ir paraugs tam, kā mūsu pieredze un atsaucīgā komanda var radīt īpašu vietu, kurā sajusties kā mājā.

lvLatvian