• Adrese: Duntes nami, Duntes iela 11, Rīga, Latvija

Duntes nami, Rīga

Sveicināti projektā “Duntes nami, Rīga” – šis ir projekts, kas liecina par mūsu izcilajiem iekštelpu darbiem, kurus veicām no pirmā līdz pēdējam solim. Šī ēka, kas atrodas Duntes ielā 11, ir piemērs tam, kā ar māksliniecisko pieskārienu un kvalitāti var izveidot modernu un efektīvu biroju vidi.

Šī ēka tika uzsākta 2005. gada rudenī un ir viegli sasniedzama gan ar sabiedrisko transportu, gan ar privāto automašīnu. Duntes namos ir izvietoti biroji, kuru kopējā platība sasniedz 12 000 kvadrātmetrus. Šeit ir pieejami biroji sākot no 100 kvadrātmetriem, nodrošinot elastīgas iespējas dažādiem uzņēmumiem un vajadzībām.

Projekts ‘Duntes nami’ ir ievērojams, jo tas ir pirmā ēka no attīstītāja iecerētā būvniecības plāna. Tuvā nākotnē plānots būvēt vēl vienu biroju ēku blakus esošajā zemes gabalā gar Duntes ielu, kā arī loģistikas un noliktavu centru no pagalma puses.

Iekštelpās ir liels uzsvars uz elastīgumu un komfortu. Ēkas nesošās struktūras nodrošina brīvu biroju plānošanu, atstājot iespēju klientiem pielāgot telpas saviem vajadzībām – gan pa horizontāli, gan vertikāli.

Griestu augstums pirmajā stāvā sasniedz 3.2 metrus līdz iekārtajiem griestiem, citos stāvos – 2.7 metrus līdz iekārtajiem griestiem. Ēkā darbojas 24 stundas diennaktī darbinieku komfortam, piedāvājot gaisa kondicionēšanu un autonomu klimata kontroli katrā zonā.

Šeit ir arī 4 lifti un 1 kravas lifts, nodrošinot ērtu piekļuvi visiem stāvumiem. Ēka projektēta kā komplekss, kas piedāvā papildu pakalpojumus biroju apsaimniekotājiem, ieskaitot ēdināšanas iespējas gan darbiniekiem, gan viesiem.

Projekts “Duntes nami” ir ideāls piemērs mūsu izcilajiem iekštelpu darbiem un mākslinieciskam pieejas veidošanai, radot funkcionālu un mūsdienīgu biroju vidi.

lvLatvian