• Adrese: Maxima XX Mūkusalas iela 73, Rīga, Latvija

Maxima XX Mūkusalas iela

Sveicināti projektā “Maxima XX, Mūkusalas iela 73, Riga” – šis ir stāsts par veikala ārpuses pabeigumu, kas ir iekļauts mūsdienās un ilgtspējā. Pēc vērienīgiem rekonstrukcijas un modernizācijas darbiem 10. oktobrī durvis vēra “Maxima XX” veikals, un šis projekts ir īsts piemērs mūsu apņēmībai uzlabot iepirkšanos un apkārtējo vidi.

Kopējās investīcijas šajā projektā pārsniedza 4,2 miljonus eiro, un tas ir ieguldījums, kas ļāva izveidot modernu un ilgtspējīgu iepirkšanās vietu. Veikala pārveidošanas procesā īpaša uzmanība tika pievērsta ne tikai klientu un darbinieku komfortam, bet arī vides aizsardzībai un apkārtējās teritorijas iekārtošanai.

“Maxima XX” Mūkusalas iela ir ne tikai iecienīts veikals Rīgas iedzīvotājiem, bet arī Pierīgas iedzīvotājiem no tuvējām apkaimēm. Šeit apvienojas mūsdienīgas tehnoloģijas un vides draudzīgi risinājumi, radot modernu un estētisku iepirkšanās vietu gan klientiem, gan “Maxima” darbiniekiem un ēkas nomniekiem.

Šīs projektā ietvaros ēkas telpu apdare tika pilnībā atjaunota, mainot arī tirdzniecības centra plānojumu, lai nodrošinātu ērtu cilvēku plūsmu. Kopējā ēkas platība ir 7464 kvadrātmetri, un šeit atrodas ne tikai “Maxima XX” veikala tirdzniecības zāle un palīgtelpas, bet arī koplietošanas zona, nomas platība un telpas pārtikas un sadzīves preču interneta veikalam “Barbora.”

Šis projekts ir izcils piemērs tam, kā modernitāte un ilgtspēja var saplūst, radot iepirkšanās vietu, kas iepriecina gan klientus, gan ietekmē pozitīvi pilsētas ainavu.

lvLatvian