• Adrese: Villa Milia, Dzirnavu prospekts 21, Jūrmala, Latvija

Villa Milia, Jūrmala

Sveicināti projektā ‘Villa Milia, Jūrmala’ – tas ir viss, kas jūs varētu vēlēties no eleganta mājas būvniecības projekta, kas pārsniedz visus standartus. Šis projekts ir īsts nekustamā īpašuma kolekcionējamais piemērs, kuram nav konkurences. Tas ir ārpus tirgus un vienmēr ir pieprasīts un vērtīgs.

Atšķirībā no parastajiem četrstāvu jaunajiem Jūrmalas projektiem, šajā ēkā ir tikai trīs stāvi, nodrošinot augstu plafonu. Pirmajos divos stāvos griestu augstums ir 3,50 metri, bet trešajā stāvā tas sasniedz 3,80 metrus. Tas ļauj radīt lielisku telpisku sajūtu un izmantot telpas radošiem dizaina risinājumiem.

Projektā ir iekļauti 15 dzīvokļi, un potenciālie īpašnieki var izmantot iespējas apvienot dzīvokļus un veikt vajadzīgo pārbūvi, pielāgojot dzīvokļu izkārtojumu saviem vēlējumiem. Katrā dzīvoklī ir pieejamas terases, nodrošinot iespēju baudīt svaigo gaisu un skaisto vidi.

Pirmajam stāvam ir īpaša nozīme, piedāvājot plašu teritoriju no 50 līdz 150 m2 platībā, kas var tikt pielāgota individuālām vajadzībām un piedāvā vēl vairāk iespēju šai īpašuma vietai.

Villa Milia iedzīvotājiem ir pieejami moderni risinājumi, ieskaitot apsildes elementus grīdā, individuālu apkuri un kopēju gāzes katlu telpu. Turklāt ir ērta autostāvvieta ar divām vietām katram dzīvoklim, nodrošinot komfortu un ērtību.

Šis projekts ir izcilu dizaina, kvalitātes un dzīvesveida piemērs, kas nodrošina dzīvošanas kvalitāti uz augstu līmeni.

lvLatvian