• Adrese: Via Jurmala Outlet Village, Jaunā iela 12, Piņķi, Latvija

Via Jūrmala Outlet Village

Sveicināti projektā “Via Jurmala Outlet Village, Piņķi” – šis ir stāsts par pārveidojošo darbu ēkas ārpusē, kas ir pārveidojis pilsētas ainavu un nodrošinājis unikālu iepirkšanās pieredzi Latvijas sirdī. Šī projekta sastāvdaļa bija ārējās ēkas darbi, kas uzlaboja ne tikai veikala izskatu, bet arī vides kvalitāti.

Ārējās ēkas pārveide ietvēra rūpīgu plānošanu un precīzu izpildi. Mēs pievērsām uzmanību detalēm, lai radītu modernu un estētiski pievilcīgu ārējo izskatu. Fasādes tika pilnībā atjaunotas un uzlabotas, iekļaujot gan modernus dizaina elementus, gan ilgtspējīgus materiālus.

Viena no būtiskākajām izmaiņām bija vides draudzīga pieeja. Šis projekts iekļāva zaļo un videi draudzīgo infrastruktūru. “Via Jurmala Outlet Village” iekšējās un ārējās teritorijas kļuva zaļākas, ar augiem un apstādījumiem, kas uzlabo gaisa kvalitāti un veicina harmonisku pilsētas ainavas izveidi.

Tas viss norisinājās saskaņā ar augstākajiem sanitārajiem standartiem. Katrs veikals šajā projektā ir aprīkots ar individuālu ventilāciju un gaisa kondicionēšanu, kas nodrošina patīkamu un drošu iepirkšanos jebkurā laikā.

Šis projekts ir ne tikai ērta un pievilcīga iepirkšanās vieta, bet arī piemērs tam, kā ārējie ēkas darbi var pārveidot pilsētas ainavu, radot vidi, kurā ir patīkami pavadīt laiku un iepirkties.

lvLatvian